Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 300 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 11 700+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 300+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 18 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На Закарпатті придумали новий фестиваль

На Закарпатті придумали новий фестиваль

23 лютого голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба приймали делегації від Союзу Українців Румунії та Косівського району Івано-Франківської області.

ВІДЕО ДНЯ

Василь Дан звернувся до всіх присутніх із вітальним словом та щиро подякував представникам румунської та косівської делегацій, зокрема: голові Союзу Українців Румунії, депутатові Парламенту Румунії Миколі Петрецькому та голові Союзу Українців Румунії Марамурешського повіту Мирославу Петрецькому, голові Косівської районної ради Павлові Ванджураку, кандидату сільськогосподарських наук, директорові Комунального закладу «Гуцульська Гражда» Василеві Лосюку, голові Всеукраїнського підрозділу «Гуцульщина», кандидату біологічних наук, в.о. директора Національного природного парку «Гуцульщина» Юрієві Стефураку за підтримку проявленої ним ініціативи щодо зустрічі на Рахівщині, – інформує прес-служба Рахівської районної ради.

Під час зустрічі сторони одностайно підтримали ініціативу заснування Міжнародного фестивалю ліжникарства, попередньо узгодили місце та дату проведення першого фестивалю – с. Кваси Рахівського району, серпень 2018 року, та анонсували підписання найближчим часом тристоронньої Угоди про співпрацю.

Реклама

Павло Басараба у своєму виступі зазначив, що як очільник виконавчої влади району, бере на себе зобов’язання щодо втілення у життя всіх досягнутих домовленостей.

Крім того, у ході зустрічі представники Косівщини запропонували спільно звернутися до ЮНЕСКО з ініціативою щодо включення гуцульського ліжника до об’єктів нематеріальної спадщини.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно