Культура   • 11 квітня 2018 року, 15:052644 ФОТО

В Ужгород приїде «Квартал 95» із новою програмою

В Ужгород приїде «Квартал 95» із новою програмою

Цього року Студія «Квартал 95» радує своїх глядачів новою програмою. Після тріумфальних гастролей в Америці і Австралії головні коміки країни готові смішити українців.

Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Юрій Крапов і всі улюблені «кварталівці» скоро виступлять в Ужгороді. Нові образи, свіжі жарти, актуальні пародії, – все це в одному неповторному концерті.

Студія «Квартал 95» – це гумористичне шоу, в якому бере участь акторський колектив Студії «Квартал 95». Гумор у «Вечірньому Кварталі» завжди свіжий і актуальний, гострий і точний. «Вечірній Квартал» – це інтерпретація подій, що відбуваються в суспільно-політичному житті країни через призму здорової іронії та сарказму.

Багато хто вже звик дізнаватися новини саме з шоу «Вечірній Квартал». У шоу по-доброму і від душі сміються над політиками і спортсменами, музикантами і телезірками, причому найчастіше разом із ними ж. «Вечірній Квартал» давно б’є рекорди за телевізійними рейтингами, а вдячні глядачі, які переповнюють усі зали, де проходять концерти «Кварталу 95», називають хлопців «народними антидепресантами».

Концерт Студії «Квартал 95» в Ужгороді відбудеться 4 червня о 20:00 в Амфітеатрі. 

Квитки можна прибати у концертнiй касі торговельного центру «Дастор». Детальніша iнформацiя за телефоном – 099-319-26-20.

Студія «Квартал 95» із нетерпінням чекає своїх глядачів! І зверніть увагу, без гарного настрою квиток не дійсний! «Чекаємо вас, готовими сміятися і веселитися разом із нами», – зазначають «кварталівці».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів