Культура   • 10 травня 2018 року, 13:082996 ВІДЕО

В Ужгороді відбудеться концерт відомої співачки Злати Огнєвіч

В Ужгороді відбудеться концерт відомої співачки Злати Огнєвіч

Перший сольний концерт найбільш стильного персонажу української сучасної музики Злати Огнєвіч відбудеться в Ужгороді вже цього тижня. Як лише не називають Злату. І "найчарівний голос України", і "найкрасивішою співачкою", і "найвродливіший народний депутат"...

Але, незважаючи на всі титули, вона перш за все – класна артистка. Якщо Онгнєвіч випускає сингл – то це точно хіт, в неї нема просто "прохідних" пісень. Якщо знімає кліп – то це безумовно яскрава робота, що вдразу набирає мільйони переглядів. Якщо сольний концерт – то це живе шоу, з кращими вітчизняними музикантами.

А що вже точно відрізняє її від інших співачок – це харизма. Індивідуальний шарм, сильний голос, який не сплутаєш ні з яким іншим, особистий вишуканий стиль у всьому – у зовнішньому вигляді, у тому як тримати себе на сцені, у манері виконання.

Все це складає образ Злати Огнєвіч і всі її досягнення, маленькі і великі (від фінального місця на Євробаченні до дуетів з Монтсеррат Кабальє та Андреа Бочеллі) є наслідком не просто таланту, таланту від Бога, а незламної роботи над собою, любові до своєї справи і поваги до глядача.

Єдиний сольний виступ Злати Огнєвіч відбудеться 13 травня о 18:00 в драмтеатрі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів