Культура   • 11 травня 2018 року, 11:30379 АФІША

У місті над Ужем відбудеться «Книга-фест-2018»

16-17 травня у архітектурно-історичному комплексі «Совине гніздо» всьоме пройде виставка «Книга-фест-2018». Ужгородський книжковий фестиваль, який презентує видавничі новинки закарпатських видавців, приваблює письменників й видавництва з-за меж області, вперше працюватиме два дні.

Як повідомляють у прес-службі Закарпатської ОДА, цьогоріч виставка відбудеться у співпраці з форумом «СлободаКульт», який представляє культуру Слобожанщини. На ужгородців чекають десять закарпатських видавництв та гості зі Львова, Тернополя, Чернівців, Києва, Харкова, зокрема «Видавництво Старого Лева», «Книги ХХІ», «Український пріоритет», «Навчальна книга – Богдан», видавництво Українського католицького університету та інші.

Насичена презентаційна програма буде цікавою як дорослим, так і дітям. На відвідувачів чекають зустрічі з Оксаною Луцишиною, Олександром Гаврошем, Сергієм Синюком, Вікторією Амеліною, Андрієм Любкою, Володимиром Шовкошитним, Лідією Повх, Галиною Малик, Сергієм Федакою, письменниками зі Словаччини та іншими. Завдяки фонду «Мистецькі надра» та форуму «СлободаКульт» до Ужгорода приїдуть Сергій Жадан, Євген Положій та інші.

Виставка працюватиме 16 травня з 14:00 до 20:00, а 17 травня з 10:00 до 18:00. Під час фестивалю також виберуть кращі книжки у чотирнадцяти номінаціях.

Організатори – департамент інформаційної діяльності і зв’язків з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації, департамент культури Закарпатської облдержадміністрації, Ужгородська міська рада, КЗ «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка» Закарпатської обласної ради, Закарпатська обласна організація Національної спілки письменників України, ГО «Асоціація бібліотекарів Закарпаття».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів