Культура   • 17 травня 2018 року, 09:52419 ФОТО

У Мукачеві відкрили незвичну виставку

У рамках міжрегіонального соціокультурного форуму "СлободаКульт", у камінній залі Мукачівської дитячої художньої школи ім. М. Мункачі відбулося відкриття виставки "Мамо, ввімкни світло" від авторської художньої студії AzaNiziMaza (м. Харків). 

Про мету форуму та, зокрема, представлені роботи на виставці, говорили: Ольга Сагайдак, керівник проекту міжрегіональних культурних форумів благодійного фонду "Мистецькі надра", куратори виставки Борис Філоненко та Микола Коломієць, Сергій Кіреєв, директор Мукачівської дитячої художньої школи ім. М. Мункачі. Як зазначили у Мукачівській міськраді, виставка триватиме до 28 травня.

Читайте також:  У Мукачеві покажуть виставу «Косметика ворога», в якій головні ролі зіграли Остап і Дмитро Ступки

Студія Aza Nizi Maza – одне з найцікавіших культурних явищ Харкова останніх років. У цій художній студії, заснованій в 2011 році в Харкові Миколою і Марією Коломієць, працюють діти, але працюють, як дорослі художники, рухаються від обговорення ідеї до створення картини.

На цьому шляху нерідко звертаються до колективного написання поезії, що дозволяє розкрити персонажів і насичує їхні образи. Одним із положень Aza Nizi Maza є прагнення позбутися двох розповсюджених крайнощів: академічного догмату "навчись, а потім твори", з одного боку, і уявлення про неймовірну продуктивність творчості без обмежень, з іншого.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів