Культура   • 10 вересня 2018 року, 14:021232 ФОТО

У Мукачеві презентували нову книгу Віктора Дворниченка

У читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича, за великої кількості гостей – друзів, колег по перу, шанувальників своєї творчості, рідних – відомий мукачівець, письменник і журналіст, цьогорічний лауреат Мукачівської міської премії ім. Олександра Духновича - Віктор Дворниченко презентував нову книгу художньої публіцистики «І все-таки вона обертається. Єретики». 

Присутнім було цікаво почути як виникла ідея написання книги, творчий процес та плани на майбутнє. Автор зазначив, що новостворена книга є присвятою і подарунком дружині – письменниці Тетяні Рибар.

Читайте також:  Три письменниці презентували у Мукачеві свою збірку

Цікаву розмову спогадами про дружбу, літературний процес та вітаннями продовжили відомі крайові письменники, члени Національної спілки письменників України Дмитро Кешеля та Василь Густі. 

Як зазначили у прес-службі Мукачівської міськради, традиційно, Віктор Дворниченко зробив подарунок і читачам міської бібліотеки – видання «І все-таки вона обертається. Єретики» вже чекає на поціновувачів художньої публіцистики.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", у Мукачеві свою книгу презентувала молода українська поетеса.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Закарпаття –  підписуйтесь на канал «PMG.ua» у Viber та Facebook.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів