Культура   • 20 вересня 2018 року, 10:342069

У "Косино" – на побачення із прекрасним

У "Косино" –  на побачення із прекрасним

Те, що курорт «Косино» – це оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини посеред вікового дубового гаю – загальновідомо.

Цілющі властивості місцевих термальних вод манять до себе відпочивальників зі всього світу. Про те, щоб рекреанти мали змогу відновлювати свої фізичні, розумові та духовні сили, у комплексі подбали власники туристичного бренду, – йдеться в газеті "Панорама" в номері від 13 вересня.

У готельному комплексі «Іванчо Бірток», який характеризується аристократичністю і вишуканістю, нещодавно відкрилася виставка картин ужгородських митців – народного художника України Василя Свалявчика та його сина – члена Національної спілки художників України, оригінального маляра Петра Свалявчика.

Читайте також:  На Закарпатті збувається пророцтво відомого американця

Тут експонуються вісімнадцять полотен Свалявчика-старшого і п’ятнадцять картин Свалявчика-молодшого. Народний художник України представив на вернісажі свої оригінальні пейзажі та натюрморти, а його молодший послідовник – натюрморти та колоритні портрети. До відкриття виставки видали навіть цікавий буклет-каталог із фотопортретами та інформацією про авторів, а також кольоровими репродукціями експонованих картин.

Родзинка мистецького вернісажу полягає у тому, що вподобані твори глядачі можуть придбати, а також замовити портрет від призера Міжнародного конкурсу художників-портретистів, що проходив у 2016 році у Франції під егідою ЮНЕСКО.

Отож, такими заходами «Косино» поступово перетворюватиметься на культурно-мистецький центр Закарпаття.

Слідкуйте за новинами інтернет-видання "PMG.ua" у Viber та Facebook.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів