У Мукачеві пленер художників завершили виставкою

Культура  18 жовтня 2018 року, 20:14 2618 ФОТО

Осінній Міжнародний пленер художників в Мукачеві завершився виставкою виконаних робіт. Близько двадцяти живописців з різних куточків України та Європи працювали на території Мукачева більше тижня, переносячи на папір історичні пам’ятки міста над Латорицею.

Мистецький захід, який провели уже в четверте, цього року присвятили пам’яті відомого мукачівця, народного художника України Золтана Мички, який свого часу його й заснував.

Зі слів художнього куратору пленеру Аттіли Коприви – участь в пленері взяли представники різних художніх напрямків: експресіоністи, імпресіоністи, реалісти, графіки.

Читайте також:  У Мукачеві зібралися відомі художники

Більше тижня майстри пензля працювали поблизу замку Паланок, чоловічого монастиря на Червоній горі, жіночого монастиря на околиці Мукачева, в центрі міста та інших історичних місцях. Кожен з них, за час перебування в нашому місті написав не менше трьох картин.

Завершення художнього пленеру ознаменувалося виставкою-експозицією намальованих робіт учасників, а на завершення мистецького заходу всі учасники були нагороджені дипломами. Вже четвертий рік поспіль Міжнародний художній пленер у місті Мукачеві відбувається за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0