Зимовий настрій від Василя Свалявчика

Культура  28 грудня 2018 року, 12:35 Василь Гарагонич 2961 ФОТО

Напередодні нового року в атріумі Закарпатської обласної державної адміністрації стартувала персональна виставка знаного митця, народного художника України Василя Свалявчика під промовистою назвою «Рідний край. Зима». На суд глядачів автор представив кілька десятків оригінальних полотен, об’єднаних спільною зимовою тематикою. Хоч на картинах зображені засніжені гори і доли карпатського краю, віє прохолодою від снігово-льодяних кучугур, проте на душі глядачів тепла радість від щирого спілкування з природою, закарбованою магічним пензлем маестро.

Читайте також:  У "Косино" – на побачення із прекрасним

Зустріти на виставці автора не в день її відкриття – це вже серинча. Василь Петрович мов казковий чарівник спілкувався з глядачами, терпеливо коментував свої твори, фотографувався зі своїми фанами. Завітав на вернісаж і старший колега Свалявчика по пензлю – народний художник України і відомий скульптор Іван Бровді. Щирі обійми, компліменти, професійний обмін думками…

А виставка Василя Свалявчика в ОДА триватиме впродовж усіх новорічно-різдвяних свят. Якщо заскучили за снігом і гарними емоціями, поспішайте на зустріч із прекрасним.

Василь Свалявчик

Василь Свалявчик

Василь Свалявчик

Василь Свалявчик

Василь Свалявчик

Василь Свалявчик

Василь Свалявчик

Василь Свалявчик

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0