У Солотвині діти колядували українською, румунською та угорською мовами

Культура  17 січня 2019 року, 08:51 611 ФОТО

16 січня у залі Солотвинської ДШМ відбувся заключний тур районного фестивалю колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який уже вдев’яте проводять на Тячівщині з ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Цей тур був унікальний тим, що відображав усю багатонаціональну палітру Тячівщини. Адже зібрались тут юні представники румунської та угорської нацменшин. Тож і колядки звучали трьома мовами – українською, румунською та угорською.

Найперше, учасників туру від імені народного депутата Василя Петьовки привітав його представник Степан Тулайдан, побажав усім міцного здоров’я, щастя, успіхів у навчанні, злагоди і миру в державі.

Читайте також:  У Дубовому фестиваль «Вифлеємська зіронька» зібрав юних колядників

Гарно і щиро колядували найменші солотвинці – вихованці ДНЗ №1 та №2. По-своєму оригінальними, яскравими і неповторними були виступи учнів молодших класів із Солотвина,  Нижньої Апші, Глибокого Потоку, Топчина, які зуміли відтворити на сцені національні традиції Різдва. Також своє вміння співати колядки продемонстрував солотвинський фольклорний колектив «Надія».

Кожен гурт отримав набір необхідного приладдя для потреб дитсадка чи школи, а юних колядників винагородили солодощами. Солотвино – стало завершальним селищем Тячівщини, де провели різдвяний фестиваль «Віфлеємська зіронька – 2019». Сам колядницький фестиваль був започаткований у 2011 році за ініціативи та сприяння народного депутата України Василя Петьовки, та проводиться щороку в Тячівському та Рахівському районах Закарпатської області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0