В Ужгороді презентували перший закарпатський комікс

Культура  23 січня 2019 року, 15:17 1061 ВІДЕО

Видання від «The_Hit_Comics» «Рись. Початок» — це історія справжнього карпатського супергероя. Рись є першим з цілого ряду «Геройської Гільдії», котра покликана стати на захист Карпат від темних сил.

В основу серії «Рись.Початок» лягла динамічна розповідь про народження та першу суперпригоду Рисі, його внутрішні переживання через кардинальні зміни в житті та прийняття непростого, проте дуже важливого рішення. Автором ідеї є Василь Сличко, а автором ілюстрацій – Володимир Беринець.

Читайте також:  В Ужгороді презентували книгу «Жити всупереч»

«Рись – це такий потужний хижий звір, про якого часто забувають. Водиться він у Карпатах, один із небагатьох ареалів цього виду, – зазнчив Василь Сличко. – Героїв у «Гільдії» буде 4, окрім «Рисі» ще три. Героїв буде набагато більше, ніж один. Вони будуть об’єднані однією справою, у четвертій частині першого журналу ви дізнаєтеся, про що ідеться».

«The_Hit_Comics» — це закарпатський комікс-проект родом із Ужгорода, який виготовляє авторські графічні історії, в основі яких — автентичні карпатські образи, які адаптовані для сприйняття молоддю. Окрім розважальної мети, автори у коміксі заклали важливий посил – це боротьба зі страхами.

Наразі тираж першого випуску складає 1000 примірників. Докладніше – у сюжеті.

Нагадаємо, у Мукачеві свою книгу презентувала молода українська поетеса.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0