Культура   • 24 січня 2019 року, 11:50933

Фестиваль гентешів: чим дивуватимуть гостей заходу

Фестиваль гентешів у Гечі: чим дивуватимуть гостей заходу

У суботу, 26 січня, у селі Геча Берегівського району відбудеться вже XIІI Міжнародний фестиваль-конкурс гентешів (м’ясників) "Діснотор". Цього року захід почнеться з самого ранку – з 7:00 до 14:00 учасники команд готуватимуть національні угорські страви зі свинини. Водночас, усі бажаючі зможуть скуштувати та придбати смачні м’ясні наїдки, а також побачити на власні очі процес виготовлення та копчення ковбаси.

Початок конкурсної програми о 10:00, а офіційне відкриття заплановано на 13:00. До пізнього вечора у фестивальному містечку діятиме ярмарок від місцевих виноробів, виробників сільськогосподарської продукції, а на сцені триватиме культурно-розважальна програма. Нагородження переможців конкурсу почнеться о 17:00.

Читайте також:  На Закарпатті відбудеться унікальний для України фестиваль

Фестиваль гентешів "Діснотор" – це можливість долучитися до давніх закарпатських традицій, пов’язаних з ритуалами різання свиней, обробки м’яса та приготування страв, які є однією з гастрономічних візитівок багатонаціонального Закарпаття.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", Геннадій Москаль запросив на фестиваль гентешів Посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів