Культура   • 1 лютого 2019 року, 11:14922 ВІДЕО

У Берегові відбудеться фестиваль вина

8 березня у закарпатському місті Берегові розпочнеться Міжнародний фестиваль вина

Уже вшістнадцяте у Берегові відбудеться Міжнародний фестиваль вина. Триватиме він 8-10 березня, участь візьмуть близько 40 місцевих виноробів та гості з-за кордону. У програмі – дегустація вин, пригощання традиційними закарпатськими стравами, виступи музичних колективів. Увесь спектр вишуканості та якості вина зосередиться саме на цьому фестивалі, — зазначають організатори.

"Не просто так фестиваль організовується на Берегівщині, це край виноробства, прославлений виноробством майже 800 років. Стільки ж років існує виноробство на Закарпатті. Тут є багато цікавих підвалів, винних погребів, розвинені технології, традиції виноробства передані від дідів-прадідів", – розповів лицар ордену Святого Венцела Віктор Дем’янович.

Читайте також:  У Мукачеві в парку відбудеться фестиваль млинців: відома дата проведення

Винороби-учасники фестивалю також матимуть можливість надати зразки сонячного напою для дегустації, спеціальна комісія ж визначить найкращі вина, представлені на фестивалі. Крім того, як зазначають організатори фесту, вулицями Берегова пройде святкова хода Лицарів винного ордену святого Венцела. Триватиме також і церемонія посвячення у лицарі. Більше – у сюжеті.

Нагадаємо, нещодавно на Берегівщині проходив традиційний фестиваль різників-гентешів.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів