Культура   • 19 квітня 2019 року, 22:05593 ВІДЕО

Завтра в Ужгороді виступить видатний симфонічний оркестр "Lords of the Sound"

Завтра в Ужгороді виступить видатний симфонічний оркестр "Lords of the Sound"

Видатний симфонічний оркестр Lords of the Sound представить свою найпотужнішу та наймагічнішу програму  «Music is Coming».

Музиканти за участю хору виконають музику із дивовижного світу фентезі, представленого в різних кінематографічних та ігрових проектах, об’єднаних під однією тематичною назвою.

Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місто казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, які не піддаються відомим законам фізики.

В Ужгороді виступить легендарний оркестр

Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює. Та без музики картина не була б довершеною.

Дух, магічність та потужність закладені в кожній ноті, у кожному русі диригента та музикантів, виконуючих саундтреки з культових кінокартин: Гра Престолів, Вікінги, Месники, Чудо-жінка, Аліса в країні чудес, Аватар, Володар перснів, Ван Хельсінг, Хроніки Нарнії, Пірати Карибського моря, Велика стіна та ін.

А також не обійдеться без найяскравіших представників фентезійних комп’ютерних ігор: Horizon Zero Dawn, Skyrim, World of Warcraft, Assassin’s Creed, Mortal Kombat, The Witcher та ін.

Завдяки візуальному супроводу та світловим ефектам кожна мелодія оживе, і в зал стрімко увірвуться небачені фантастичні істоти, а глядачам відкриється невідомий світ, де править магія і чарівництво.

Оркестр LORDS OF THE SOUND вже давно став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни. Потужне об’ємне звучання, неординарні рішення і професійний підхід - головні відмінні риси оркестру.

Тому закарпатців запрошують на концерт «Music is Coming» – у світ фентезі, створеного музикою від Lords of the Sound. В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound та хор. Соліст: Ярослав Радіоненко.

Концерт відбудеться вже завтра в Ужгороді у Закарпатському драмтеатрі. Початок о 19 год. Квитки можна придбати на concert.ua.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів