Мукачівський хор хлопчиків та юнаків виступав на фестивалі у Болгарії

Культура  8 липня 2019 року, 15:32 1764 ФОТОФАКТ

Болгарія стала 21-ю країною в географії концертних подорожей хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи. З 22 червня по 2 липня хор приймав участь у Міжнародному мистецькому фестивалі в містах Несебр і Сонячний берег на узбережжі Чорного моря.

Цьогорічний літній фестиваль зібрав музичні колективи з Сербії, Боснії і Герцеговини, Польщі, Румунії, Словенії і України. Україну на фестивалі представив наш Мукачівський хор хлопчиків та юнаків – лауреат численних міжнародних конкурсів і фестивалів (художній керівник і диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Волонтир, хормейстер – Оксана Волонтир, концертмейтер – Христина Волонтир).

Читайте також:  Хор із Мукачева здобув найвищу нагороду на фестивалі у Франції

Десятиденна творча атмосфера була наповнена концертами, репетиціями, спілкуванням учасників і керівників колективів, екскурсіями, дискотеками, і, звичайно, відпочинком та купанням в морі. Поряд з фестивальними концертами в античному амфітеатрі в Несебрі і готельному комплексі "Star", в Сонячному березі, запам’ятались імпровізовані концерти в Несебрі церкви Св.Софії, побудованій в V ст.

Мукачівський хор хлопчиків виступав у Болгарії

Щоденні репетиції хору в обідню пору сприяли професійному вдосконаленню співаків і творчому зростанню хору. Радісні, задоволені, загорілі, сповнені нових вражень і творчих планів хористи повернулись додому. Часткове фінансування оплати поїздки хору, в сумі 40 тисяч грн., здійснено за рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2019 рік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0