Закарпатців запрошують на комедійне імпровізаційне шоу

Культура  24 вересня 2019 року, 14:23 757

«Точка G. Generation of improv!» – це нове покоління імпровізації. Його головна відмінність від інших шоу – відсутність сценарію. У США жанр комедійної імпровізації є найпопулярнішим театральним форматом останні 30 років. Нарешті і український глядач оцінив імпровізацію – кожне шоу «Точка G» супроводжує солдаут.

І це не дивно: глядачів захоплює участь у створенні шоу. Ми звикли, що в усіх комедійних форматах є режисер, авторська група, актори, всі номери і жарти заздалегідь прописують і репетирують. А в «Точці G» актори не мають жодного поняття, що і як їм доведеться грати. Весь гумор, що відбувається на сцені, вони генерують разом із глядачами.

Читайте також:  На Закарпаття приїде відома українська співачка

Творець і ведучий шоу – Юрій Кляцкін. Протягом 15 років він був актором, режисером і педагогом театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат». Створене ним перше в Україні імпровізаційне шоу «Сексуальне Чтиво» всі 4 роки існування, з 2014-го по 2018-й, збирало аншлаги. У 2018-му він створив першу в Україні «Школу Імпровізації». А тепер весь цей досвід втілився в новому шоу – «Точка G».

У «Точці G» він поєднав все найкраще: традиції американських імпров-шоу, 4-річний досвід адаптації цього жанру в Україні і свіжу кров – нові молодіжні формати імпровізації. Якщо в театрі ти звик просто спостерігати, то тут ти будеш творити!

Побачити комедійне імпровізаційне шоу краяни можуть 29 вересня в Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному театрі (Ужгород). Початок о 19 год. Квитки можна придбати на Concert.ua.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0