Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

"Вифлеємська зіронька" засіяла на Рахівщині

"Вифлеємська зіронька" засіяла на Рахівщині
ВІДЕО ДНЯ

Найменші колядники Рахівщини прославляли народження Христа цими днями.  На Рахівщині завершився X ювілейний фестиваль колядок "Вифлеємська зіронька", який уже десятий рік поспіль проводиться з ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Започаткований фестиваль з метою збереження народних традицій та духовного розвитку підростаючого покоління. Знання давніх і сучасних колядок, різдвяних народних традицій та обрядів продемонстрували вихованці дошкільних навчальних закладів та учні початкових класів з населених 9 та 10 січня. 9 січня  у смт.  Ясіня, колядували вихованці ДНЗ та учні початкових класів з населених пунктів Ясіня, Чорна Тиса, Лазещина та Кваси. Того ж дня майстерність виконання різдвяних пісень та дотримання народних традицій демонстрували в селі Богдан діти – вихованці дитсадків та учні початкових класів з населених пунктів Богдан, Луги, Видричка та Розтоки.

Читайте також:
У Солотвині діти колядували українською, румунською та угорською мовами
Реклама

Наступного дня колядували у Рахові та Великому Бичкові. 10 січня у  "Вифлеємській зіроньці" брали участь колядницькі колективи  дитсадочків та шкіл з населених пунктів  Білин, Костилівка, Ділове та Рахів.  Дітлахи дивували справжньою майстерністю, безпосередністю та гарним знанням давніх колядок і традицій. 10 січня  у смт. Великий Бичків  неперевершеним виконанням Різдвяних пісень  та композицій  дивували найменші  жителі населених пунктів  Луг, Росішка, Косівська Поляна, Кобилецька Поляна, Верхнє Водяне, Водиця та Великий Бичків.

 За свої старання всі колядники були винагороджені солодощами та цінні подарунками для потреб освітніх закладів від нардепа Василя Петьовки. "Скарбниці українських колядок та щедрівок – одні з найбагатших у світі. Здавна на Закарпатті щедрівками бажають багатого врожаю, добробуту родині та її господареві, а колядою прославляють народження Ісуса Христа. У ці дні на території Рахівщини та Тячівщини проходить 10-й ювілейний фестиваль "Вифлеємська зіронька". Слова великої любові і ніжності до Бога з уст діточок звучать українською, румунською та угорською мовами. Разом з членами нашої команди привітали усіх колядників з величним святом Різдва та передали подарунки для навчальних закладів! Христос Народився, Славімо його!" – зазначив  Василь Петьовка на своїй сторінці у соцмережі Facebook та опублікував  відео неперевершеного виконання дітлахами колядок, які вони виконують різними мовами – як підтведження того, що культура Закарпаття – неперевершена та багатогранна. Нагадаємо, з 9 по 11 січня  Тячівщині та Рахівщині триває ювілейний фестиваль дитячих колядок "Вифлеємська зіронька", що проводиться вже десятий рік поспіль за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно