Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Культура
 • Микола Дуфинець презентував відвідувачам Мукачівської галереї власну творчість

Микола Дуфинець презентував відвідувачам Мукачівської галереї власну творчість

Микола Дуфинець презентував відвідувачам Мукачівської галереї власну творчість
У четвер, 11 грудня, в залі міської картинної галереї презентували персональну виставку творчих робіт Миколи Дуфинця, присвячену 60-річному ювілею автора. Привітати художника з відкриттям...

У четвер, 11 грудня, в залі міської картинної галереї презентували персональну виставку творчих робіт Миколи Дуфинця, присвячену 60-річному ювілею автора.

ВІДЕО ДНЯ

Привітати художника з відкриттям персональної виставки та ювілеєм прийшли і Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл, колеги художники, рідні та друзі.

Також на відкриття експозиції приїхали вихованці Чинадіївської школи-інтернату.

Реклама

"Микола - це легенда Мукачева. Окрім того, що він надзвичайний лікар, він ще й має унікальне око, яке бачить фарби. Великий митець з божевільною фантазією", - відгукуються про творчість ювіляра колеги художники.

Сам же художник свою експозицію чимось надзвичайним не вважає.

Реклама

"Майстерність є у кожній професії, - каже митець. - Просто треба перестати боятися розкритися і не цуратися своїх почуттів. У живописі найважливіше - це бути самим собою. Характеризувати свої роботи не буду нехай, кожен побачить те, що хоче побачити."

Митець, за фахом медик, живописом захопився випадково, наприкінці 90-их років. Основними наставниками у творчості були Журавльов, Серкевич, Сапатюк, Бурч. Але найбільше вплинули на творчість Миколи Дуфинця особистий приклад та настанови Народного художника України Золтана Мічки.

За майже п’ятнадцятирічний творчий досвід, роботи пензля Дуфинця виставлялися на 19-ти державних та 3-х персональних виставках. Картини мукачівського митця експонуються в багатьох приватних колекціях в країнах СНД, Чехії, Німеччини, Японії та Америки.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно