Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Культура
 • Мукачівська міська рада передала замок "Паланок" в оперативне управління музею

Мукачівська міська рада передала замок "Паланок" в оперативне управління музею

Мукачівська міська рада передала замок "Паланок" в оперативне управління музею
Відповідне рішення депутати ухвалили на 64-тій сесії 6-го скликання. Згідно з проектом рішення, яке було роздане на розгляд народним обранцям, міська рада вирішила передати з 01.10.2014 року в...

Відповідне рішення депутати ухвалили на 64-тій сесії 6-го скликання. Згідно з проектом рішення, яке було роздане на розгляд народним обранцям, міська рада вирішила передати з 01.10.2014 року в оперативне управління з постановкою на баланс Мукачівського історичного музею комплекс будівель та споруд пам'ятки архітектури національного значення ХІV-ХV ст. замок "Паланок" (охоронний №168) за адресою: м. Мукачево, Замкова гора, б/н, Закарпатська область за умови, що діяльність нового балансоутримувача відповідатиме вимогам законодавства про охорону культурної спадщини, державним стандартам, нормам і правилам у сфері культурної спадщини та не створить загрози для пам'ятки.

Термін управління 2 роки 11 місяців з правом пролонгації. Згідно з даним рішенням всі договори оренди нерухомого майна, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Мукачева від 01.11.2011 року з відділом культури будуть розірвані і переукладені з Мукачівським історичним музеєм. Відповідно кошти, які надходитимуть від оренди приміщень будуть використовуватись для потреб музею.

Як запевнила у коментарі інтернет-виданню "Панорама Мукачева" начальник відділу культури Ірина Петрус, оперативне управління не передбачає укладення нових договорів з орендарями без погодження Мукачівської міської ради.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно