Унікальний музичний експонат передали Закарпатському краєзнавчому музею

Культура  18 грудня 2020 року, 14:56 822 ФОТОФАКТ

Колекція Закарпатського краєзнавчого музею поповнилася рідкісним експонатом. Йдеться про тарагот – старовинний духовий інструмент, унікальність якого полягає у тому, що виготовлявся він на теренах Угорщини, до складу якої в ті часи належало і Закарпаття.

Інструмент є надзвичайно рідкісним, має специфічне звучання. Експонат був наданий музею родиною Панових в рамках реалізації приватної ініціативи по відродженню Замкової Гори в Ужгороді.

Читайте також:  У Закарпатській філармонії відбувся новорічно-різдвяний концерт

Під час передачі інструменту, відбувся виступ артистів заслуженого академічного Закарпатського народного хору, де соло на історичному інструменті виконав єдиний в Україні тараготист ужгородець Шандор Шрайнер. Він також познайомив присутніх з історією інструменту та його особливостями.

Присутні на церемонії та Перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олег Коцюба та Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло висловили подяку меценатам та звернули увагу на важливість подібних проектів для розвитку культури, мистецтва та туристичної привабливості Ужгорода і всієї держави.

Нагадаємо, відомі імена всіх чотирьох нових тренерів шоу "Голос країни. Перезавантаження".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0