Визначено переможця конкурсу "Червене вино 2021"

Культура  13 січня 2021 року, 15:50 1845

У Мукачеві нагородили переможців конкурсу «Червене вино 2021». Великі золоті медалі здобули Карло Шош у номінації «Краще біле напівсолодке вино» («Рислінг Італійський») та Олександр Ковач у номінації «Краще Червоне сухе вино» («Камер 2018»).

Переможцем конкурсу «Червене вино 2021» став Карло Шош, який здобув золоті нагороди у трьох номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Рислінг Рейський»), «Краще Біле напівсухе вино» («Бакатор») та «Краще Біле напівсухе вино» («Серемський зелений»).

Переможцем у номінації «Вибір мера Мукачева» здобуло ФГ «Терруар» (вино «Цвайгельт» 2018). 

Loading...

Читайте також:  "Червене вино online": як проходитиме фестиваль

Золоті нагороди у двох номінаціях здобули:

  • «Сімейний підвал Параски», у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Мерло»), «Краще Біле напівсухе вино» («Шардоне»)
  • Винороб Руслан Орос, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Реслер» 2019), «Краще біле сухе вино» («Цитрон Магарача»).
  • Винороб Олександр Ковач, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Рубін Карпат»), «Краще Десертне вино» («Троянда Карпат»).
  • Винороб Віталій Муска, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Липовина»), «Краще Десертне вино» («Вермут»).
  • Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне совіньйон»), «Краще біле сухе вино» («Мускат жемчужний»).

Золоту нагороду в одній номінації здобули:

  • ФГ «Терруар», у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт 2018»)
  • «Винна мануфактура Штифко», у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Мелодія Сонця»)
  • Винороб Олександр Пауш, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Совіньйон блан»)
  • Винороб Федір Павлишинець, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Леанка»)
  • Винороб Йосип Фудела, у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Угочанська рапсодія»)
  • Винороб Іван Паук, у номінації: «Краще Десертне вино» («Кагор»)
  • Винороб Ернест Біров, у номінації: «Краще Десертне вино» («Кагор 2016»)
  • Винороб Василь Надь, у номінації: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне совіньйон 2018»)
  • Винороб Анна Гегедош, у номінації: «Ізабелла» («Ізабела 2018»)

Срібні нагороди здобули:

  • Винороб Іван Паук, у номінації: «Краще Біле сухе вино» («Шардоне»).
  • Винороб Ференц Боркосі, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Купаж» 2020).
  • Винороб Олександр Ковач, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка» 2019).
  • Винороб Іштван Берецкі, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат оттонель»).
  • Винороб Ернест Біров, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Троянда Закарпаття (2014)», «Краще Біле сухе вино» («Ріслінг Італійський 2020»).
  • Винороб Василь Анталовський, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне»).
  • Винороб Іштван Варга, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Сапераві 2019»).
  • Винороб Олександр Пауш, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне»).
  • Винороб Василь Надь, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Мерло 2018»).
  • Винороб Іштван Шімон, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Голубок»).
  • Винороб Емеріх Крицький, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Спокусник»), «Краще Червоне сухе вино» («Заповітне»).
  • Винороб Іштван Варга, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Бенянська Троянда»).
  • Винороб Федір Павлишинець, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсолодка).
  • Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсолодка), «Краще Біле сухе вино» («Іршаї Олівер»).
  • ФГ «Терруар», у номінаціях: «Розе» («Розе», сухе), «Краще Червоне сухе вино» («Мерло» (2018).
  • ФГ «Фечора фемелі вайнері», у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт», «Туран», «Розе», «Цвайгельт-розе», напівсухе).
  • ФГ «Терруар», у номінації «Вибір мера Мукачева» («Цвайгельт 2018»).

Читайте також:  "Червене вино": центр міста, парк, online – коротка історія фестивалю

Бронзові нагороди здобули:

  • Винороб Руслан Орос, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Каберне фран» 2019), «Краще Біле сухе вино» («Мускат голодриги» 2019).
  • Винороб Василь Лендьєл, у номінаціях: «Краще Червоне сухе вино» («Цвайгельт», «Мерло», «Бастардо»), «Краще Розе» («Каберне розе»), «Кращі Десертні вина» («Троянда Карпат»), «Ізабелла» («Ізабела», десертне).
  • ФГ «Терруар», у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Мускат отонель»).
  • Винороб Василь Анталовський, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Кагор»).
  • Винороб Йосип Машіка, у номінаціях: «Краще Десертне вино» («Червона Ружа»).
  • Винороб Елемір Кейс, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Бакатор»).
  • Винороб Михайло Черепаня, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка»).
  • Винороб Емеріх Крицький, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Іршаї Олівер»).
  • Винороб Ференц Пак, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат»).
  • Винороб Іштван Берецкі у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Біанка»).
  • Винороб Іштван Шімон, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Трамінер»), «Краще Червоне сухе вино» («Неро», «Червоне Кюве»)
  • Винороб Слава Дрогобецький, у номінаціях: «Краще Біле сухе вино» («Мускат 2017»)
  • Винороб Роман Гобан, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсухе 2019»)
  • Винороб Михайло Талабіра, у номінаціях: «Ізабелла» («Ізабелла», напівсухе).

Дипломами учасників отримали винороби Ян Кобака, Іван Гудивок, Сергій Кус, Михайло Шаланкі, Юрій Курта, Леонід Гезун, Йосип Машіка, Іван Мишкулинець.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0