У Мукачеві відбудеться «Імпреза над Латорицею»

Культура  13 травня 2021 року, 13:15 946 АФІША

14-16 травня у Мукачеві відбудеться четвертий Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Латорицею». 

Четвертий фестиваль попри усі складнощі відбудеться та згуртує на сцені Мукачівського драматичного театру 10 театрів із різних міст України. Регіонально представлена Закарпатська, Запорізька, Хмельницька, Івано-Франківська область.

Загалом до Мукачева на четверту «Імпрезу» завітають близько 150 юних театралів. Перегляд 12 конкурсних вистав відбудеться на сцені Мукачівського драматичного театру.

Читайте також:  У Мукачеві функціонуватиме "Дитячий театральний центр"

Учасники обіцяють порадувати глядачів різного віку, адже готують як дитячі твори, так і досить серйозні драматичні вистави. Крім того, цьогоріч на фестивалі неймовірна жанрова різноманітність: поруч з класичними драматичними виставами в програму входить театр ляльок, інтерактивні та моно вистави.

Вистави поставлені на матеріалах творів класичних і добре знайомих авторів – Лесі Українки, Ліни Костенко, Антона Чехова, Вільяма Шекспіра, а також за текстами сучасних українських та закордонних драматургів.

У Мукачеві відбудеться Імпреза над Латорицею

Як розповіли у Мукачівській міській раді, оцінювати майстерність юних театралів буде професійний склад журі, до якого увійдуть актори театру і кіно, діячі культури і мистецтв з Дніпра, Ужгорода та Мукачева. 

Нагадаємо, цього тижня помер багаторічний керівник Мукачівського драматичного театру.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0