Термальні води у Велятино: ціни-2021 на відпочинок та проживання

Економіка  30 вересня 2021 року, 16:41 139156

Термальні води у Велятино – одне із найпопулярніших місць відпочинку в Закарпатті з басейном. А місцевий комплекс "Теплі води" є візитівкою цього регіону. Розкинувся він у підніжжі гори Олексинець. Свою історію "Теплі води" беруть із 1990 року. На сьогодні це сучасний туристичний комплекс із безліччю варіантів відпочинку.

Неймовірно гарна природа, чудові пейзажі, свіже повітря та термальна вода роблять відпочинок незабутнім. Для відвідувачів пропонуються термальні ванни із мінеральною хлоридно-натрієвою, борно-бромною водою із підвищеним вмістом йоду, а також відкриті басейни із прісною водою.

Читайте також:  Аквапарк "Європа": які ціни 2021, графік роботи та як доїхати

Термальні води Велятина видобуваються із свердловини глибиною близько однієї тисячі метрів і мають температуру понад 36°C.

Що є у комплексі "Теплі води":

 • три термальні басейни;
 • п’ять прісних басейнів (працюють із травня по середину жовтня);
 • два мінеральних басейни;
 • термальні ванни із різним мінеральним складом (всього їх шість);
 • бані та сауни;
 • соляна кімната;
 • масажний кабінет;
 • лікувальні грязі.

Термальні ванни рекомендують приймати тим, хто має захворювання серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, нервової системи, органів дихання та ін. В середньому курс лікування складається із 10-12 ванн.

Звичайно ж, є чимало протипоказань до їх застосування.  З їх переліком можна ознайомитись на офіційному сайті комплексу.

"Теплі води" Велятино: ціни 2021

Сімейний пакет одного дня вартує від 900 гривень (включає відвідування двох дорослих і однієї дитини). За 1 тис гривень є можливість відпочити двом дорослим та двом дітям, за 1100 грн – двом дорослим та трьом дітям.

Окремі послуги

Категорія «Економ» (одноразовий вхід на одну годину):

 • 150 грн з дорослого,
 • 75 грн – діти зростом до 140 см,
 • 45 грн – діти-інваліди до 18 років,
 • безкоштовно – діти з ДЦП до 18 років,
 • 150 грн – пенсіонери за віком та інваліди 1-2 груп, учасники бойових дій (не АТО), інваліди війни,
 • безкоштовно – ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники АТО,
 • безкоштовно – діти до трьох років.

Є ще категорії "Стандарт" (одноразовий вхід на 2 години для дорослого 200 грн, для дитини – 100 грн), "Стандарт +" (дворазовий вхід по дві години на день для дорослого 350 грн, для дитини – 175 грн) та безліміт на день (400 гривень з дорослого та 200 гривень з дитини).

Решту цін ви можете переглянути в прейскуранті.

Ціни у термальний комплекс Теплі води

На території комплексу є ресторан під назвою "Смачна кухня", який славиться своїми закарпатськими стравами та щирою гостинністю. А ще – піцерія.

Для любителів активного відпочинку є зіплайн (це екстремальний спуск по сталевому канату, довжина траси – 150 м) та тюбінг (катання на надувних "санях" (тюбах), довжина гірки складає 35 метрів).

СПА-комплекс "Трембіта"

Поруч з комплексом "Теплі води" діє оздоровчий  СПА-комплекс "Трембіта". Тут лікують захворювання органів дихання (хронічний бронхіт, бронхіальну астму першої та другої ступені важкості, емфізему легень), опорно-рухового-апарату (артрит, артроз), кишково-шлункового тракту, порушення обміну речовин, ожиріння тощо.

Оздоровчі путівки у високий сезон із поселенням в номері класу "Економ" стартують від 870 гривень. У дану суму входить проживання, сніданок і вечеря, базове лікування, користування басейном і спортзалом та ін.

Проживання у номері класу "Люкс" вартує від 1540 гривень з особи.

Туристичний комплекс Трембіта

Приватний сектор

Є можливість поселення і у приватному секторі. Тутешні садиби пропонують різноманітні ціни на проживання. Середньозважені – в межах 500 гривень (харчування у вартість не входить).

Раніше інтернет-видання "PMG.ua" розповідало про відпочинок у Солотвині – які ціни у 2021 році. Також читайте про басейни "Aqua City" у Мукачеві та про відпочино на озері в Дідово.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Людмила 25.07.2021, 20:53
Чи працюють термальні води у Велятино станом на зараз?
Наталія 24.07.2021, 20:02
Як з вами зв'язатись, немає жодного номера