В Україні введуть податок на необґрунтовані витрати українців: що це таке

Економіка  6 серпня 2021 року, 15:06 5572

Кабінет міністрів готує для внесення до парламенту законопроєкт про так звані непрямі методи податкового контролю. Документ передбачає, що податкова зможе уточнювати походження коштів, що витрачаються на придбання цінних активів.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податків та митної політики Данило Гетманцев.

Loading...

Читайте також:  В Україні змінять податки на квартири і зарплати: що готують депутати

"І якщо людина не зможе відповісти або показати декларацію про амністію, то вона буде змушена доплатити податок на витрати, які не може пояснити", – розповів нардеп.

За його словами, Україна як відкрита країна має дотримуватися цивілізованих правил. Саме тому Гетманцев рекомендує скористатися податковою амністією.

Нагадаємо, у середині червня Верховна Рада прийняла закон № 1539-IX (законопроект № 5153), який в пакеті з іншими документами передбачає введення в Україні податкової амністії. Президент повернув документ з підписом 19 липня, а набрав він чинності з 21 липня поточного року. Закон пропонує в період з 1 вересня 2021-го до 1 вересня 2022 року провести добровільне декларування активів фізосіб, які були придбані до 1 січня цього року, але з яких не були сплачені податки.

Джерело: UBR
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0