Рада ухвалила закон, який легалізовує криптовалюту

Економіка  8 вересня 2021 року, 13:47 323

8 вересня закон «Про віртуальні валюти» ухвалила Верховна Рада. Цей закон дозволяє легалізувати ринок криптовалют в Україні. Відповідний законопроєкт підтримали 276 народних депутатів.

«Законом передбачено комплексне врегулювання правовідносин, що виникають у зв’язку з обігом віртуальних активів в Україні, визначено права та обов’язки учасників ринку віртуальних активів, засади державної політики у сфері обігу віртуальних активів», – повідомляється на сайті парламенту.

Закон визначає поняття «віртуальний актив» як «нематеріальне благо, що є об’єктом цивільних прав, має вартість та виражене сукупністю даних в електронній формі».

Loading...

Читайте також:  «Mukachevo Local Node»: як програмісти у Мукачеві реалізовують новаторські проекти

Документ визначає сферу його застосування, правовий режим віртуальних активів, учасників ринку віртуальних активів, їх права та обов’язки, послуги з обміну віртуальних активів.

Законом також встановлено загальні принципи державного регулювання обороту віртуальних активів та органи, що здійснюють державне регулювання у сфері обороту віртуальних активів.

Зокрема, повноваженнями щодо ринку віртуальних активів наділені Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Державний реєстр постачальників послуг.

Нагдаємо, під приводом купівлі-продажу криптовалюти закарпатець виманив у довірливих знайомих майже 9 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0