Ціна на газ у жовтні: "Нафтогаз" введе новий тариф

Економіка  25 вересня 2021 року, 08:30 12143

Ціна на газ у жовтні 2021 неабияк цікавить українців. Люди переживають через ймовірне зростання тарифу і, відповідно, суми в платіжках за газ.

Державний постачальник газу "Нафтогаз України" вже через тиждень – з 1 жовтня 2021 року – введе новий тарифний план "Комфортний сезон" для побутових споживачів. Ціна в ньому встановлена на рівні 7,96 грн за кубометр газу. Платити можна помісячно, рівномірними частинами.

Діяти новий тариф на газ буде тільки до кінця опалювального сезону. Про це свідчать дані з офіційного сайту "Нафтогазу". Перейти на "сезонний" тарифний план можуть клієнти "Нафтогазу", які не мають заборгованості.

Річний тарифний план із фіксованою ціною (знову ж 7,96 грн за "куб") також продовжить діяти. Місячний тариф "Нафтогаз" скасував ще влітку – цей варіант став невигідним через рекордні ціни на газ у ЄС.

Loading...

Читайте також:  Газовий "сюрприз": деяких українців переводять на більш дорогий тариф

Так, з 1 жовтня у "Нафтогазу" буде два схожих тарифних плани з фіксованою ціною:

"Фіксований", або річний. Ціна на газ становить 7,96 грн за куб. м з ПДВ, але без доставки. Ціна зафіксована на 12 місяців, з початку травня 2021 року до кінця квітня 2022 року. Оплата – за фактом споживання.

"Комфортний сезон". Ціна газу – ті ж 7,96 грн за "куб" з ПДВ без доставки. Вартість палива зафіксована на опалювальний сезон, з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року. Оплата здійснюється рівномірними частинами.

Скільки саме становитиме щомісячна оплата, "Нафтогаз" визначить індивідуально для кожного споживача. Для цього постачальник аналізуватиме середнє споживання газу в попередній опалювальний період. Водночас визначатиметься і тип споживання:

  • "Приготування їжі" – 50-200 куб. м газу на місяць;
  • "Приготування їжі та підігрів води" – 150-500 куб. м газу на місяць;
  • "Опалення" – 800-20 000 куб. м газу на місяць.

Нагадаємо, українців переводять на нові тарифи на газ.

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0