Ціна газу за жовтень у деяких компаній перевищила 30 гривень за кубометр

Економіка  27 вересня 2021 року, 12:24 1039

Газопостачальні компанії України оприлюднили місячні тарифи на газ для населення. У жовтні ціни різко зросли, однак річні тарифні плани не змінилися та досі залишаються вигіднішими. 

За даними сайтів компаній місячні ціни, які компанії пропонують на жовтень, іноді перевищують 30 гривень за кубометр. Зокрема, “Київгазенерджи” продає газ по 30,50 гривень за кубометр. Високі ціни також у "ТАС Енергія країни", компанія пропонує газ по 30,06 гривень (у вересні 20,96 гривень за кубометр).

Loading...

Читайте також:  З 1 жовтня в Україні будуть змінені всі основні комунальні тарифи

Деякі компанії пропонують газ на місяць значно дешевше. Місячний тариф  компанії YASNO у Києві, Дніпрі та Донецькій області становить 12 гривень за кубометр на жовтень. “Полтавагаз збут“ пропонує тариф на рівні 19,80 гривень. “Галнафтогаз” зберіг місячний тариф на жовтень на рівні 7,99 гривень за кубометр.

Водночас більшість постачальників відмовилися від місячних тарифів і залишили лише річну пропозицію. До них належать компанії під брендом “Твій Газзбут”, на які припадає значна частина ринку

Тим часом базові річні фіксовані ціни, як і раніше, коливатимуться від 7,80 до 13,50 гривень за кубометр. Більшість компаній встановили річні ціни до 9 гривень за кубометр. Кілька компаній пропонує річний тариф нижче 8 гривень, зокрема, ГК “Нафтогаз України” – 7,96 гривень за кубометр.

Джерело: Прямий
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0