Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Економіка
 • Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості

Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості

Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості
ТОВ «Закарпатгаз Збут» пропонує своїм клієнтам-юридичним особам пакет «Газ + Електроенергія».

ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує своїм клієнтам-юридичним особам пакет «Газ + Електроенергія». Підключивши цю послугу, підприємці, бюджетні установи та організації отримують знижку на газ незалежно від об’єму споживання.

ВІДЕО ДНЯ

«Пакет «Газ + Електроенергія» набирає популярності серед наших клієнтів-юридичних осіб. Окрім знижки на блакитне паливо, вони отримують додаткові можливості, серед яких: оплата по факту, оплата за послугу з розподілу електроенергії через постачальника, відсутність штрафів за небаланси і, звичайно, конкурентна ціна на електроенергію», – зазначає директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Усі юридичні особи, підключені до пакету «Газ + Електроенергія», отримують персонального менеджера, який оперативно формує рахунки та акти виконаних робіт з обох видів постачання. До послуг представників малого та середнього бізнесу також особистий кабінет 104 Бізнес Онлайн. Завдяки йому можна замовляти та коригувати потрібні обсяги, контролювати документообіг та отримувати рахунки в режимі реального часу.

Реклама
Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості – 01
Читайте також:
Ціна на газ у жовтні: "Нафтогаз" введе новий тариф
Реклама

Для додаткової інформації зв’язуйтеся з вашим менеджером по газу через форму на сайті https://zk.gaszbut.com.ua/forma-zvazku  або за телефонами відділень ТОВ «Закарпатгаз Збут»: https://zk.gaszbut.com.ua/contacts-business 

Довідка: Ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «Закарпатгаз Збут» видано постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.06.2020 року. Компанія має діючі договори з Операторами розподілу електроенергії  в торговій зоні «Бурштинський енергетичний острів», забезпечуючи безперебійне та надійне електропостачання юридичним особам в необхідних обсягах та за конкурентною ціною.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно