Ціна на газ перевищила 30 гривень: постачальники встановили тарифи на жовтень

Економіка  2 жовтня 2021 року, 08:34 9160

Газопостачальні компанії України оприлюднили місячні ціни на газ для населення. У жовтні ціни різко зросли, проте річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими.

Місячні ціни, які компанії пропонують на жовтень, іноді перевищують 30 гривень за кубометр. Зокрема, "Київгазенерджи" продає газ по 30,50 гривень за кубометр. У вересні тариф цієї компанії був на рівні 19,80 в серпні – 15,76 гривень за кубометр.

Висока ціна газу і в інших постачальників :"ТАС Енергія країни" пропонує газ по 30,06 гривень (у вересні 20,96 гривень за кубометр).

Loading...

Читайте також:  Ціна на газ у жовтні: "Нафтогаз" введе новий тариф

Деякі компанії пропонують газ на місяць значно дешевше. Місячний тариф – YASNO у Києві, Дніпрі та Донецькій області становить 12 гривень за кубометр на жовтень. "Полтавагаз збут" пропонує тариф на рівні 19,80 гривень. "Галнафтогаз" зберіг місячний тариф на жовтень на рівні 7,99 гривень за кубометр.

Однак більшість постачальників відмовилися від місячних тарифів, залишивши тільки річну пропозицію. Зокрема, це стосується компаній під брендом "Твій Газзбут", на які припадає значна частина ринку. Серед них і "Закарпатгаз Збут". Не пропонує місячний тариф і "Нафтогаз України".

Тим часом, базові річні фіксовані ціни на газ, як і раніше, коливатимуться від 7,80 до 13,50 гривень за кубометр. Більшість компаній встановили річні ціни до 9 гривень за кубометр. Кілька компаній пропонує річний тариф нижче 8 гривень, зокрема, ГК "Нафтогаз України" – 7,96 гривень за кубометр.

Нагадаємо, наприкінці квітня постачальники газу для населення оприлюднили свої річні тарифи, які діятимуть з 1 травня 2021 року. Ціни на газ склали близько 8 гривень за кубометр і вище. Постачальники не мають права підвищувати ці тарифи до травня 2022 року.

Зазначимо, що з 1 жовтня в Україні змінилися тарифи на світло.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0