Прем’єр анонсував зарплату до 900 доларів: кому та коли чекати на підвищення

Економіка  6 жовтня 2021 року, 12:34 3895

Зарплата лікарів в Україні вже наступного року буде більшою. Уряд планує підвищити зарплатню лікарям та медичним працівникам до щонайменше 700 доларів (наразі майже 18,5 тисяч гривень).

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю виданню "Лівий берег".

Читайте також:  Прем’єр розповів, кому із 1 січня 2022 року хочуть дати зарплату 20 тисяч гривень на місяць

За словами голови уряду, вже зараз середня зарплата в Україні складає понад 500 доларів, що є рекордним рівнем для нашої країни. Водночас Шмигаль анонсував суттєве підвищення зарплат для лікарів. 

"Для тих самих лікарів ми наступного року середню зарплату зробимо на рівні 800-900 доларів, а мінімальну – на рівні 700 доларів", – розповів Шмигаль.

Крім того, він назвав виїзд українців на заробітки за кордон "вироком тій системі, яка склалася в Україні за останні 30 років". На його думку, люди їдуть за кордон не тільки через зарплати, але і через медицину, інфраструктуру, безпеку та перспективи для дітей. Утім, останнім часом, за його словами, тренд щодо виїзду українців на заробітки за кордон починає змінюватися.  

"Свою роль тут зіграли і пандемія, і зростання попиту на кваліфіковану робочу силу в Україні, і окремі економічні та соціальні програми, які стимулюють людей повертатися", – сказав прем’єр.

Раніше видання розповідало, що зарплати медиків можуть відчутно зрости.

Джерело: ЛБ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0