Як працюватимуть банки на свята із 14 по 17 жовтня

Економіка  11 жовтня 2021 року, 16:36 5659

Національний банк України (НБУ) і найбільші банки країни визначили графік роботи відділень на "довгі" вихідні 14-17 жовтня. Відділення будуть закриті й у державних, і в приватних банків – ПриватБанку, Альфа-Банку, Ощадбанку, Райффайзен Банку, ПУМБ. Банкомати, термінали і обмінники повинні працювати.

НБУ дав банкам рекомендацію зробити ці дні неробочими, і банки дослухалися регулятора. Так, з четверга, 14 жовтня, до неділі, 17 жовтня, всі міжбанківські операції через Систему електронних платежів (СЕП) будуть проходити датою 18 жовтня.

Читайте також:  Вихідні дні в жовтні 2021 року: коли відпочиватимемо

У п’ятницю, 15 жовтня, банки теоретично могли б здійснювати касові операції (хоч і без відкриття оперативного дня). Але фінустанови самі вирішили, що приймати клієнтів у цей день не будуть.

"Відділення банку 14 і 15 жовтня не працюють", – відповіли в клієнтській підтримці ПриватБанку. Там порадили уточнювати графік роботи на інші дні на сайті банку.

Зате субота, 23 жовтня, буде вважатися в СЕП звичайним робочим днем. Деякі банки, наприклад "Альфа-Банк", цього дня будуть працювати за графіком п’ятниці. Цю інформацію краще буде уточнити кожному клієнту у власного банку.

Також слід звернути увагу, що у багатьох банків середа, 13 жовтня, буде скороченим робочим днем. Якщо зазвичай відділення працює до 18:00, цього дня воно може закритися на годину раніше, о 17:00.

Також на вимогу НБУ всі банки під час свят зобов’язані:

  • забезпечити роботу банкоматів і обмінних пунктів;
  • поповнювати банкомати необхідною кількістю готівки;
  • заздалегідь видати пенсії, соцвиплати тощо, щоб уникнути затримок.

Раніше видання розповідало, як працюватиме "Нова пошта" та "Укрпошта" із 14 по 17 жовтня, на довгі вихідні.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0