Вихідні дні в жовтні 2021 року: коли відпочиватимемо

Життя  27 вересня 2021 року, 11:31 5115

У даній статті розповідаємо про вихідні в жовтні 2021 року та чи можливе скасування перенесень вихідних.

Жовтень 2021 року матиме один додатковий вихідний. Мова про День захисника України. Відзначають його 14 жовтня. Цього року це четвер, відповідно і п’ятниця, 15 жовтня, буде вихідним. Таким чином, українці із п’ятиденним робочим тижнем відпочиватимуть із 14 по 17 жовтня. Втім, п’ятничний вихідний доведеться відпрацювати 23 жовтня.

Враховуючи також суботи та неділі, у жовтні буде 11 вихідних.

Читайте також:  Магнітні бурі в жовтні 2021 року: календар небезпечних дат

Варто зазначити, що в останні дні чимала кількість ЗМІ поширили інформацію, що в Україні можуть зникнути вихідні на деякі свята. Мова, зокрема, про 8 березня та 1 травня. Втім, Міністерство культури та інформаційної політики поспішило запевнити громадян, що про жодні скасування традиційних для українців свят не йдеться. На сторінці у соцмережі Фейсбук вони роз’яснили, що прагнуть скасувати практику додавання неробочих днів у випадках, коли свято збігається з вихідним. Словом, якщо свято випаде на суботу або неділю, то вихідний день на понеділок переноситися не буде.

Зараз же в Україні діє норма, у разі збігання вихідного та свята, наступний робочий день є вихідним. Міністерство пропонує залишити це правило тільки для Нового року, Різдва як за юліанським, так і за григоріанським календарями, Великодня та Трійці.

Передувати ухваленню вищезазначеного рішення повинне широке громадське обговорення.

Стосовно свята 14 жовтня, то Верховна Рада нещодавно проголосувала за його перейменування. Тепер воно називатиметься – День захисників та захисниць України. Велике державне свято співпадає з великим релігійним празником – 14 жовтня також святкують Покрови Пресвятої Богородиці.

Календар на жовтень 2021 року – вихідні та робочі дні

Календар на жовтень 2021 року

Фото: Календарі

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0