Коли переводять годинник на зимовий час 2021

Економіка  14 жовтня 2021 року, 15:30 11012

У цій статті розповідаємо, коли переводять годинник на зимовий час 2021. Роблять це в останню неділю жовтня, але дата кожного року різниться.

У 2021 році годинники переводять на зимовий час 31 жовтня. Рівно о 4-й годині ночі стрілки потрібно перевести на годину назад. Абсолютна більшість сучасних ґаджетів зроблять це автоматично, але якщо у вас механічний годинник, повинні виконати цю дію ви самі.

Loading...

Читайте також:  Зимовий час 2021: коли переводять стрілки годинника

Зараз у суспільстві точиться дискусія, а чи варто переводити час двічі на рік? Мовляв, це стрес для організму. Водночас прихильники зміни часу на літній і зимовий кажуть, що це додаткова економія енергоресурсів.

У всякому випадку у світі понад 100 країн практикують сезонне переведення годинників. В Україні це почали робити з весни 1981 року. У 2011 році слідом за Росією було ухвалено рішення скасувати перехід на зимовий час, однак згодом це рішення відмінили.

У 2020 році нинішній спікер, а тоді ще віце-спікер ВР, Руслан Стефанчук доводив важливість встановити в Україні єдиний київський час і відмовитись від переведення годинників кожної весни та кожної осені. Дійшло до того, що почали говорити про певні винятки, як от для Закарпаття, Луганської та частково Донецької і Харківської областей. А все через те, що ці регіони України знаходяться в інших часових поясах.

Станом на тепер, жодного кінцевого рішення про скасування переходу на зимовий та літній час немає. Відповідно, Україна 31 жовтня перейде на зимовий час.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0