ТОВ "Закарпатгаз Збут": ціна газу для населення не змінюється

Економіка  6 грудня 2021 року, 18:09 864

Вартість блакитного палива для побутових клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», залишається на рівні 7,99 грн за кубометр.

Цього року ТОВ «Закарпатгаз Збут» запропонувало клієнтам дві довготермінові комерційні пропозиції – «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж». На якому б з цих тарифів не були побутові споживачі, ціна для них до кінця квітня 2022 року залишиться стабільною.

Читайте також:  Чому треба вчасно платити за газ

«Близько 267 000 побутових споживачів й надалі безперебійно отримуватимуть газ за ціною 7,99 гривень за кубометр. Менеджери ТОВ «Закарпатгаз Збут» щоденно працюють над тим, щоб клієнти компанії були забезпечені енергоресурсом у необхідному обсязі», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

За її словами, на європейському енергетичному ринку вкотре намітилася тенденція до зростання вартості газу. Коливання ціни ресурсу відбилося на деяких українських постачальниках. Частина з них у грудні запропонувала побутовим споживачам газ за ціною, яка перевищила 34 грн за кубометр у місячних тарифах.

У ТОВ «Закарпатгаз Збут» закликають споживачів до вчасних розрахунків за блакитне паливо, які є запорукою стабільного проходження опалювального сезону. Нагадаємо, сплачувати за спожите блакитне паливо треба щомісячно, не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» входить у ТОП-10 постачальників блакитного палива в Україні за результатами дослідження аналітичного центру DiXiGroup. За понад 6 років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник енергоресурсів побутовим споживачам, підприємцям, бюджетним установам та організаціям.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0