Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

ТОВ "Закарпатгаз Збут": ціна газу для населення не змінюється

ТОВ "Закарпатгаз Збут": ціна газу для населення не змінюється

Вартість блакитного палива для побутових клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», залишається на рівні 7,99 грн за кубометр.

ВІДЕО ДНЯ

Цього року ТОВ «Закарпатгаз Збут» запропонувало клієнтам дві довготермінові комерційні пропозиції – «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж». На якому б з цих тарифів не були побутові споживачі, ціна для них до кінця квітня 2022 року залишиться стабільною.

Читайте також:
Чому треба вчасно платити за газ
Реклама

«Близько 267 000 побутових споживачів й надалі безперебійно отримуватимуть газ за ціною 7,99 гривень за кубометр. Менеджери ТОВ «Закарпатгаз Збут» щоденно працюють над тим, щоб клієнти компанії були забезпечені енергоресурсом у необхідному обсязі», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

За її словами, на європейському енергетичному ринку вкотре намітилася тенденція до зростання вартості газу. Коливання ціни ресурсу відбилося на деяких українських постачальниках. Частина з них у грудні запропонувала побутовим споживачам газ за ціною, яка перевищила 34 грн за кубометр у місячних тарифах.

Реклама

У ТОВ «Закарпатгаз Збут» закликають споживачів до вчасних розрахунків за блакитне паливо, які є запорукою стабільного проходження опалювального сезону. Нагадаємо, сплачувати за спожите блакитне паливо треба щомісячно, не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» входить у ТОП-10 постачальників блакитного палива в Україні за результатами дослідження аналітичного центру DiXiGroup. За понад 6 років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник енергоресурсів побутовим споживачам, підприємцям, бюджетним установам та організаціям.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно