Що буде з людьми, які приховали свій дохід, але отримали субсидію: відповідь міністерки

Економіка  27 грудня 2021 року, 10:03 1217
Що буде з людьми, які приховали свій дохід, але отримали субсидію: відповідь міністеркиФОТО: Апостроф

Органи, які призначають субсидії, можуть вирішити, що субсидія отримана неправомірно, і вимагати повернення грошей. У разі відмови віддати кошти до суду буде подано позов про примусове стягнення, повідомляла міністр соцполітики Марина Лазебна.

Читайте також:  Українцям обіцяють роздати по дві тисячі гривень на комуналку: як оформити допомогу

"Якщо людина отримувала субсидію неправомірно, приховала інформацію про свій дохід, то орган, який призначав допомогу, справді може надіслати листа з вимогою повернути надмірно отримані кошти. Їх необхідно повернути на небюджетні рахунки структурних підрозділів із соціального захисту населення, відкриті у Державному казначействі", – сказала вона.

При цьому Лазебна заявила, що в тому випадку, якщо людина відмовляється добровільно повернути суму надміру отриманої субсидії, то орган, який призначив субсидію, може звернутися до суду з позовом щодо примусового стягнення таких коштів.

Міністерка також розповіла, що отримання субсидії можна перевірти онлайн, не виходячи з дому. Для цього потрібно перейти на сайт https://subsidii.ioc.gov.ua/, де розміщена інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики. Далі потрібно ввести свої дані і вам покаже, чи отримали ви вже субсидію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0