Українцям дадуть гроші на відкриття бізнесу: хто отримає

Економіка  31 грудня 2021 року, 11:31 709

Держава дасть гроші безробітним малозабезпеченим українцям на відкриття власної справи. Кошти виділятимуть в рамках програми "Рука допомоги", на яку в 2022 році передбачили 100 мільйонів гривень.

Як зазначає Міністерство соцполітики, безвідсоткова фінансова допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн) зможе використовуватися тільки для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів. Через три роки підприємцю допомогу потрібно буде повернути.

Читайте також:  Правила для ФОПів змінять із 1 січня (кого і як зачепить)

Але у відомстві додають, якщо підприємесь працевлаштує ще двох осіб за направленням центру зайнятості, повертати допомогу державі буде не потрібно.

Щоб отримати гроші на власну справу, необхідно із відповідною заявою звернутись до центру зайнятості, надати довідку про відсутність притягнення до кримінальної відповідальності, судимості та бізнес-план майбутньої справи.

У центрі зайнятості будуть всіляко допомагати майбутньому підприємцеві. Зокрема, спеціалісти допоможуть розробити бізнес-план та надаватимуть консультації щодо ведення бізнесу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0