Зарплата поліції зросте вже наприкінці січня 2022 року

Економіка  6 січня 2022 року, 13:08 3234

Українським поліцейським вже у 2022 році підвищать заробітну плату. В першу чергу, підвищення торкнеться патрульних поліцейських, спецназу і правоохоронців, які несуть службу в зоні операції Об’єднаних сил.

Про це написав голова Національної поліції України Ігор Клименко у Facebook.

Читайте також:  Мінімальна зарплата у 2022 році зросте: коли саме і на скільки

"Я розумію невдоволення поліцейських. Однозначно зарплата повинна бути співмірною ризикам. Кожен знає, що питання заробітної плати завжди було чи не найчутливішим для поліцейських. Протягом минулого року ми знаходили можливість покращувати ситуацію з додатковими виплатами: поліцейські отримували матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань, гроші надходили та на оздоровлення. І цю практику ми будемо продовжувати. На так звану 13-ту зарплату грошей не було передбачено. Кошти не були закладені до бюджету-2021. І, незважаючи ні на що, ми маємо приємну новину. Кабінет Міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським з цього місяця. Першу підвищену зарплату вони отримають вже наприкінці січня", – сказав він.

Клименко підкреслив, що в січні зарплати зростуть у патрульних, спецназівців і поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Наступне підвищення зарплати пройде в квітні 2022 року. При цьому керівникам НПУ зарплату підвищувати не будуть.

"Хочу підкреслити, що суттєве підвищення зарплати всім працівникам поліції – надскладне питання. У сьогоднішніх умовах – це надвелике навантаження на бюджет. Однак, крок за кроком, ми це отримаємо. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за гідну цілодобову службу заради свого народу", – сказав він.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0