ПриватБанк запустив новий сервіс: що придумали фінансисти

Економіка  25 січня 2022 року, 10:14 1567

ПриватБанк запустив новий сервіс для бізнесу та підприємців "Інвойсинг", який дозволяє швидко виставляти та оплачувати рахунки-фактури через веб та мобільній банк "Приват24 для бізнесу".

Про це повідомила пресслужба банку.

При проведенні розрахунків за допомогою "Інвойсингу" контрагент отримує повністю заповнений платіж з усіма реквізитами платника, одержувача, товару чи послуги, який залишається лише підписати.

Читайте також:  Стало відомо, чи буде "Дія" платною

Для продавців новий автоматизований сервіс дозволяє швидко виставити рахунок-фактуру, доставити контрагенту та отримати оплату. Статус усіх виставлених рахунків можна відслідковувати у "Приват24 для бізнесу", а при створенні рахунків можна налаштувати інтеграцію з обліковими системами для вивантаження рахунків-фактур.

Для покупців новий сервіс ПриватБанку дає можливість отримати рахунок-фактуру та створити платіж відразу у електронному банку за пару кліків без помилок та необхідності набору всіх реквізитів.

На сьогодні повний функціонал "Інвойсингу" працює, якщо одержувач та відправник мають рахунки в ПриватБанку – а це понад 75% українських ФОПів та юросіб. Клієнти, які не мають поточного рахунку в ПриватБанку, отримують посилання на заповнений рахунок-фактуру і можуть надрукувати його або скопіювати реквізити для свого банкінгу.

Раніше повідомлялось, що ПриватБанк встановив єдиний тариф для POS-терміналів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0