В Україні анонсовано масштабну податкову реформу: що зміниться

Економіка  15 березня 2022 року, 09:51 4593

Глава держави Володимир Зеленський у своєму відеозверненні до народу України анонсував перші кроки податкової реформи, яку буде втілено в життя.

Президент зазначив, що Кабінет Міністрів розробив та узгодив пакет рішень для підтримки української економіки, щоб бізнес працював і люди мали роботу там, де безпека це дозволяє.

Читайте також:  Де знайти роботу під час війни: список корисних ресурсів

"Перше. Починаємо податкову реформу. Замість ПДВ та податку на прибуток даємо ставку 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу – а це перша й друга групи ФОПів – ставимо добровільну сплату єдиного податку. Тобто якщо зможете – сплачуйте. Не можете – немає питань", – зазначив президент.

Другим кроком буде максимальна дерегуляція бізнесу.

"Скасовуємо всі перевірки для всіх бізнесів. Щоб усі працювали нормально. Щоб міста оживали. Щоб усюди, де немає бойових дій, продовжувалося життя. Умова лише одна: ви забезпечуєте нормальну роботу свого бізнесу в межах українського закону", – зауважив Володимир Зеленський.

Президент також додав, що це тільки початок. Надалі будуть й інші кроки податкової реформи, які покликані запустити українську економіку в умовах війни.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський закликав уряд максимально послабити податки, щоб економіка запрацювала.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0