Травень 2022 року: якими будуть тарифи на газ та електроенергію з 1 числа

Економіка  29 квітня 2022 року, 15:08 50005

Травень 2022 року повинен був стати дуже важливим з точки зору зміни тарифів. Адже вже велись розмови про нові ціни на енергоносії. Але війна зруйнувала всі плани.

Зараз Україна веде відчайдушну боротьбу з російськими окупантами, мільйони громадян були змушені полишити власні домівки та переїхати у більш безпечні регіони України або й, взагалі, виїхати за кордон.

Питання оплати комунальних послуг, та й самих тарифів на газ та електроенергію, постало дуже гостро. Доходи українців сильно знизились, відповідно, питання тарифів зараз є дуже актуальним.

Читайте також:  Стало відомо, чи зросте тариф на газ у 2022 році

Розпочнемо з цін на електроенергію. Влада вже анонсувала, що жодного підвищення цін у найближчі 6 місяців не буде. З 1 травня тарифи будуть такими самими:

  • 1,44 грн за 1 кВт*год при споживанні до 250 кіловатів за місяць;
  • а 1,68 грн за 1 кВт*год – понад 250 кіловатів.

Щодо газу. Міністр енергетики Герман Галущенко, а пізніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль та голова Комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев запевнили, що тарифи не зростатимуть і залишаться на колишньому рівні незважаючи ні на що.

Також Данило Гетманцев зазначив, що в Україні буде розроблено та ухвалено рішення, яке дасть змогу постачальникам не підіймати ціни на газ для населення.

Але є важливе уточнення. Деякі компанії переведуть своїх споживачів на інші тарифи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0