На час війни в Україні змінили правила реєстрації авто

Економіка  17 травня 2022 року, 14:34 1481

Кабмін вніс зміни до порядків навчання водіїв та державної реєстрації автомобілів. Постанова від 10 травня 2022 р. №584 буде діяти у період воєнного стану та протягом трьох місяців з дня його припинення чи скасування.

Згідно з документом, на період воєнного стану в Україні свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане за заявою власника такого транспортного засобу на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення такої особи з-за кордону підлягає поверненню до сервісного центру, в якому таке свідоцтво було видане, а в разі неможливості – до будь-якого іншого сервісного центру.

Читайте також:  В Україні спростили процедуру отримання водійських прав: що змінилось

У разі повернення зазначеного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу до сервісного центру, в якому таке свідоцтво не було видане, за заявою власника транспортного засобу або уповноваженої ним особи видається на ім’я його власника нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. У такому разі транспортний засіб не підлягає огляду фахівцями експертної служби Міністерства внутрішніх справ.

Після внесення до Єдиного державного реєстру транспортних засобів інформації про видачу нового свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу видане на ім’я власника транспортного засобу свідоцтво про реєстрацію, що зберігається у відповідному сервісному центрі, вважається недійсним.

Раніше повідомлялось, що в Україні запрацювали дорожні камери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0