В Україні спростили процедуру отримання водійських прав: що змінилось

Життя  11 травня 2022 року, 12:39 766

10 травня 2022 року Кабмін прийняв постанову "Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні", згідно з якою українці зможуть отримати посвідчення водія за спрощеною процедурою.

Відтепер теоретичну підготовку можна проходити через Zoom чи Skype, а загальний час навчання скоротили на 20%.

Читайте також:  Водіям легкових авто під час воєнного стану дозволили керувати вантажівками

Детальніше про зміни:

  • Українці, котрі переїхали жити в інший регіон, зможуть скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, де здавали теорію.
  • Ті, хто проходять підготовку, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, можуть вивчати теорію через Zoom, Skype, Google meet або інші онлайн-сервіси.
  • Українці, котрі переїхали жити в інший регіон, зможуть отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця, де вони складали теоретичний та/або практичний іспити.

Також скорочено термін навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) – на 20% за рахунок зменшення теоретичної частини.

Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, що видали за заявою власника на ім’я особи, яка поїхала за кордон, можна повернути протягом десяти днів після повернення цієї особи до будь-якого СЦ МВС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0