Соцвиплати під час війни: з’явилась важлива інформація

Економіка  19 травня 2022 року, 17:20 7767

Соціальні виплати для населення були автоматично продовжені. Про це повідомила міністерка соціальної політики України Марина Лазебна.

"Ми автоматично без звернення людини продовжили на час дії воєнного стану фінансування всіх раніше призначених соціальних допомог, субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг та спростили призначення для нових отримувачів. Понад 6 мільйонів людей охоплені тим чи іншим видом соціальної допомоги", – наголосила Лазебна.

Читайте також:  Чи виплатять допомогу в 6500 гривень тим українцям, які її ще не отримали

Міністр також зазначила, що протягом воєнного стану було профінансовано 100 відсотків виплат субсидій.

"Протягом воєнного стану ми профінансували 100 відсотків виплат субсидій, пільг, соціальних допомог та пенсій. Навіть у регіонах, де через бойові дії або окупацію не працюють органи соціального захисту", – наголосила міністр.

За словами Лазебної, усі виплати здійснюються централізовано завдяки впровадженню Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

"Для людей з таких регіонів ми здійснюємо нарахування централізовано в умовах воєнного стану. Ми змогли це зробити завдяки тому, що ще минулого року розпочали впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Це дозволило зараз забезпечити виплати більше ніж 1 мільйону людей з найбільш постраждалих територій", – наголосила Лазебна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0