По 2-3 тисячі гривень даватимуть прямо на вокзалі: хто отримає і яка процедура

Економіка  20 травня 2022 року, 14:26 13007

Українці, які вимушено покинули свої домівки, зможуть отримати грошову допомогу прямо на вокзалі.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Укрзалізниці.

"Відтепер українці, що виїжджають із зони проведення бойових дій, а також міст в окупації або оточенні, зможуть отримати від держави грошову допомогу безпосередньо під час евакуації. Для цього Укрзалізниця передає дані зі своїх евакуаційних рейсів колегам з Укрпошти, для яких вже облаштовано пункти видачі готівки на вокзалі у Львові. Невдовзі перелік вокзалів розшириться", – інформує Укрзалізниця.

Читайте також:  Не тільки переселенцям: в Україні щомісяця платитимуть ще кільком категоріям громадян

Відзначимо, що людям, які евакуювалися з районів проведення бойових дій, держава надає одноразову допомогу в розмірі 3000 гривень на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2000 гривень на кожну людину, старшу 18 років.

Відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують безпосередньо під час руху евакуаційних потягів, де мають зазначити кількість дітей та дорослих. Ці дані передаються працівникам Укрпошти, які до моменту прибуття евакуаційного потяга до вокзалу міста призначення організовують все необхідне, щоб люди одразу після виходу з потяга могли отримати кошти.

Згідно з наявною інформацією, пасажири п’ятьох евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тисяч гривень.

"Ця програма покликана допомогти все ж таки евакуюватись тим, хто підставляє життя під загрозу кожного дня, але досі не наважувався виїхати з найгарячіших точок, мовляв, "ми нікому не потрібні!" Ми не словами, а справами підтверджуємо, що "потрібні", – люди відразу отримують "живі" підйомні кошти", – зазначив Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0