В Україні придумали, як допомогти людям знайти роботу

Економіка  26 травня 2022 року, 16:14 4234

Робота Київ, робота Львів, де знайти роботу… Такі запити кожного дня вводить у пошуковик величезна кількість українців, які через війну втратили роботу. Деякі підприємства знищила росія, якісь компанії вимушені були оптимізувати свою діяльність і, як наслідок, скоротили частину працівників, а дехто переїхав в інший регіон, де змушений починати все спочатку.

Аби допомогти людям знайти роботу, державна служба зайнятості за підтримки міністерства економіки України вирішили створити єдину базу вакансій. Для цього вони уклали договори з п’ятьма найбільшими сайтами з працевлаштування: robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua.

Читайте також:  Робота на Закарпатті під час війни: в області запустили спеціальний чат-бот

Відомо, що в єдиній базі публікуватимуться вакансії державної служби зайнятості та агенцій з пошуку роботи. Оновлення доступних місць для роботи здійснюватиметься в режимі реального часу.

“Зараз особливо важливо забезпечити максимальне працевлаштування українців. Саме тому ми створюємо платформу, яка консолідує інформацію про роботодавців та шукачів роботи. Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці та дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям – роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності”, – зазначив заступник Міністр економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Мінекономіки також повідомляє, що сайти з пошуку роботи також отримають доступ до даних Державної служби зайнятості та зможуть розміщувати інформацію про вакансії на своїх сайтах. Це дозволить додатково інформувати українців про всі варіанти працевлаштування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0