В Україні запустили новий проєкт: навчатимуть IT-професії безкоштовно

Економіка  29 червня 2022 року, 16:58 2144

Українці, які бажають освоїти одну з професій у сфері IT, отримали шанс зробити це безкоштовно.

29 червня стартував новий проєкт для IT-освіти в Україні – ІТ Generation. Він дозволить людям, які втратили роботу або хочуть опанувати нову професію, знайти себе в ІТ-сфері.

"На початку повномасштабної війни не вистачало близько 30 тисяч ІТ-спеціалістів, щоб задовольнити потребу ринку. Зараз структура ринку змінюється і число може бути інакшим. Ми працюємо над тим, щоб якомога більше українців знайшли себе в ІТ, а також прагнемо розвивати економіку країни й збільшити частку ІТ у ВВП країни до 10%", – зазначив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Читайте також:  Підліткам почали виплачувати по 2200 гривень допомоги: хто отримає гроші

Відомо, що в межах ІТ Generation 50% вартості навчання компенсують партнери Мінцифри відразу на старті навчання, а інші 50% – після його успішного закінчення.

Проєкт буде реалізований у декілька етапів. У липні буде оголошено набір шкіл, у яких можна буде пройти навчання, а вже в серпні українці зможуть подати заявки на програму.

"ІТ Generation стане пілотом перед запуском масштабного національного проєкту разом з Мінекономіки, який дасть можливість 60 тисячам українців здобути безоплатну та якісну ІТ-освіту", – пояснює Михайло Федоров.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0