Скільки тепер можна зняти готівки з картки та переказати за кордон: Нацбанк ввів зміни

Економіка  22 липня 2022 року, 08:04 55181

Нацбанк 21 липня оголосив про ряд змін. Звісно, найбільш значущим було те, що офіційний курс долара скореговано на 25%. Тепер 1 долар США коштує 36,56 грн (до цього офіційний курс складав 29,25 грн).

Така дія НБУ майже миттєво отримала "відлуння" на чорному ринку, де курс американської валюти всього за кілька годин злетів до 40 гривень за долар.

Читайте також:  Курс долара на чорному ринку злетів всього за кілька годин: скільки зараз коштує

Та це не єдина зміна, про яку повідомив Нацбанк. Їх було ще кілька. Далі коротко розповімо про них та як вони вплинуть на користування картками та банківські операції.

  • Зняття готівки за кордоном

Клієнти, як і раніше, матимуть змогу знімати з гривневих платіжних карток за кордоном 50 тис. грн (в еквіваленті) на місяць. Водночас ліміт на зняття готівкової валюти з гривневих платіжних карток за кордоном змінено зі щомісячного на щотижневий: 12,5 тис. грн (екв.) на сім календарних днів.

  • Перекази за кордон

Щомісячний ліміт на P2P перекази громадян за кордон із гривневих платіжних карток тепер складає 30 тис. грн (екв.), з валютних карток – 100 000 грн (екв.).

  • Розрахунки карткою за кордоном

Щомісячний ліміт на розрахунки гривневими картками за кордоном складає 100 тис. грн (екв.). Цей ліміт сумарний для усіх гривневих рахунків клієнта в банку.

Раніше Нацбанк пояснив, для чого було скореговано курс долара відразу на понад 7 гривень.

До слова, в Україні після корегування курсу заговорили про здорожчання пального. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0