Від 50 тисяч гривень: для українців озвучили важливе попередження

Економіка  6 серпня 2022 року, 15:25 4337

Останнім часом у соцмережах почали поширювати інформацію про те, що, мовляв, українцям повертають невиплачені грошові кошти. І суми там вражають – від 50 тисяч гривень.

Зокрема, нерідко на такі оголошення українці натрапляють у Фейсбуці. Проте, усе це лише чергова спроба шахраїв отримати ваші гроші.

"У соціальній мережі Фейсбук виявлено низку шахрайських сторінок, що містять посилання на так званий Єдиний Компенсаційний Центр Повернення Невиплачених Грошових Коштів", – повідомляє Financial Literacy Ukraine.

Читайте також:  За закарпатців взялись шахраї. Опубліковано важливу інформацію

Як повідомили в НБУ, на цьому ресурсі пропонується надати персональну інформацію та здійснити додатковий платіж. І чимало користувачів соцмереж, на жаль, надають таку інформацію в надію отримати чималеньку суму.

Українці натрапляють у Фейсбуці на шахраїв

Проте після того, як ви надасте цю інформацію, дані вашої платіжної картки будуть скомпрометовані. І, як наслідок, ви не те, що не отримаєте додаткові фінанси, а можете втратити усі свої гроші з банківських карток.

Якщо ж ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті, то негайно заблокуйте картку через інтернет-банкінг або зателефонуйте до банку за номером, вказаним на звороті картки.

Будьте обачними, адже шахраїв зараз чимало. І вони вигадують дедалі більше способів, аби заволодіти вашими грошима. Навіть використовують "ботоферми", аби в коментарях до подібних дописів переконувати українців у своїй "чесності".

Аферисти пропонують фальшиві виплати

Нагадаємо, НБУ звернувся до українців із важливим попередженням про виплати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Влад 06.08.2022, 19:30
Коментар очікує модерацію