Почнуть рахувати дні безвізу: з 1 вересня діятимуть нові правила для біженців у Німеччині

Економіка  9 серпня 2022 року, 10:20 5020

Правила перебування для українських біженців в Німеччині зазнають змін з 1 вересня 2022 року. Саме з цього моменту почнуть відраховувати дні безвізового перебування українців в Німеччині.

До кінця серпня українці в Німеччині можуть перебувати без вираховування днів із безвізового режиму. Але вже з 1 вересня ті українці, у яких ліміт перебування в країні буде вичерпаний, мають залишити її на 90 днів або надати реєстрацію тимчасового захисту.

Читайте також:  До 2024 року: У ЄС розповіли скільки діятиме тимчасовий захист для переселенців

До 31 серпня громадяни України можуть в’їжджати в Німеччину без прив’язки до конкретної кількості днів перебування в цій країні. Також вони можуть залишатись у Німеччині до цього терміну без оформлення.

З 1 вересня рахуватимуться всі дні, які провели біженці в країні, починаючи з 24 лютого 2022 року. Якщо громадяни України вже використали 90 днів німецького безвізу, їм необхідно до початку осені або подати заяву на тимчасовий захист, або залишити Німеччину на три місяці.

Українські біженці, у яких безвізове перебування у Німеччині закінчиться у проміжку з 1 вересня до 1 грудня, також мають подати заявку на реєстрацію тимчасового захисту.

У документі, який оприлюднила влада Німеччини, наголошується, що оновлені правила передбачають продовження перехідного регламенту про перебування українських біженців у Німеччині до 28 лютого 2023 року. Це має полегшити перебування в країні українців, які туди приїдуть до 20 листопада цього року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0