Нова інформація стосовно оплати за газ: Нафтогаз озвучив кілька повідомлень

Економіка  15 серпня 2022 року, 07:47 180598

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" озвучила кілька важливих повідомлень. У них вона дає відповіді на популярні питання споживачів стосовно оплати за газ.

Для початку варто нагадати, що понад 12 мільйонів абонентів здійснюють оплату за газ по-новому, оскільки вони отримали нового постачальника.

Читайте також:  У Нафтогазі пояснили, як українці отримають рахунки за спожитий газ у липні

Кілька повідомлень та роз’яснень від Нафтогазу:

  • Чи є змога отримати субсидію (пільгу) на газ?

Щоб дізнатись про це, варто звернутись до управління соцзахисту. Але перевірити наявність пільгової категорії можна в особистому кабінеті на сайті gas.ua або в чатботі GASUA у Viber та Telegram.

  • Чи є знижка на газ?

Так, ті українці, які регулярно і вчасно сплачують за блакитне паливо, можуть оформити знижку в кілька кліків. Оплатіть рахунок на сайті my.gas.ua (в особистому кабінеті) або через чатботи (згадані в статті вище) до 15 числа. Тоді буде знижка в 1%. Скористатись нею можна при оплаті наступного рахунку.

  • Платити за газ наперед можна?

Переплату робити можна. Гроші зберігатимуться на особистому рахунку клієнта та будуть використані тільки за фактично спожитий газ в майбутньому. Важливим уточненням є те, що переплата може бути тільки в грошовому еквіваленті, а не в кубометрах газу.

Компанія Нафтогаз також уточнила, що все більше людей сплачують за газ онлайн. Наприклад, у липні було зафіксовано понад 230 тисяч оплат через чатботи та в особистому кабінеті. Це в рази більше, ніж весною цього року.

Цікавий факт, що більшість клієнтів для розв’язання своїх питань з Нафтогазом обирають чатбот Вайбер.

Раніше Нафтогаз опублікував роз’яснення стосовно нових рахунків на газ.

Багато цікавих новин у нашому Telegram.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0